Wywóz odpadów

ciężarówka na odpady Poznań

Wywóz
odpadów

Naszym klientom oferujemy podstawienie szerokiej gamy kontenerów idealnie dopasowanych do bieżących potrzeb we wskazane przez Państwa miejsce. Odbieramy każdy rodzaj śmieci i odpadów. Mają Państwo problem z odpadami pobudowlanymi, ziemią czy też po prostu robicie porządek w piwnicy bądź garażu. Stawiamy kontenery na wszystko. Wywozimy odpady każdego rodzaju - dla nas nic nie jest problemem. Oferujemy absolutnie najniższe ceny na rynku oraz podstawiamy ‘od ręki’ wszystkie posiadane przez nas kontenery na zgłoszenie telefoniczne. Możemy być u Was nawet w godzinę od przyjęcia zlecenia. Oferowana cena jest ceną całkowitą brutto co oznacza, że nie zapłacą nam Państwo ani grosza więcej niż ustalona wcześniej kwota-niezależnie od wagi śmieci i odpadów.

Posiadamy wszystkie zezwolenia na zbieranie oraz wywóz odpadów i śmieci wymagane do prowadzenia naszej działalności. U nas masz pewność, że nie wywieziemy odpadów do lasu tylko zutylizujemy je w spposób całkowicie zgodny z prawem.

Posiadamy bogatą flotę aut i kontenerów, by nasza oferta mogła sprostać Państwa oczekiwaniom. Masz wąski, trudny wjazd na posesje czy też podwórko – nie stanowi to dla nas problemu. Potrzebujesz mały, średni bądź duży kontener na teren budowy, czy też remontu – możemy Ci go dostarczyć nawet tego samego dnia.

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku. Od lat współpracujemy z wieloma firmami remontowymi, budowlanymi, ogrodniczymi, brukarskimi oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów prywatnych. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu najniższe ceny na wywóz odpadów i śmieci.

Każdą z naszych usług jesteśmy w stanie dostosować do Państwa potrzeb. Posiadamy każdą pojemność kontenera i odbieramy wszystkie odpady i śmieci - a to wszystko najtaniej w całym Poznaniu i okolicach - wystarczy tylko zadzwonić:696-704-205

Eko-Gruz KONTENERY - wywóz odpadów Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone.