Toalety przenośne

Wynajem toalet przenośnych w Poznaniu i okolicach

Toalety przenośne, kabiny sanitarne typu toi toi - wynajem krótki i długoterminowy! Podstawiamy w zależności od ustaleń z klientem na okres od kilku pojedynczych dni aż do wynajmu długoterminowego, na stałe.

Toalety przenośne (mobilne) oferowane przez naszą firmę pozwalają na zapewnienie odpowiedniego - wysokiego standardu higienicznego w przypadku braku dostępu kanalizacji lub szamba. Oferujemy najtańszy i najszybszy wynajem oraz serwis toalet przenośnych na terenie Poznania i okolic do 100 km od Poznania. Naszym klientom oferujemy usługi wynajmu bardzo mocnych i trwałych toalet przenośnych wykonanych z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych oraz ich fachowej obsługi (serwisu).

Nasze toalety przenośne wyróżnia komfort oraz wzorowy serwis przez cały czas eksploatacji kabiny. Jesteśmy sprawdzoną firmą, która od lat działa w branży komunalnej obsługując tysiące klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy specjalne kabiny przeznaczone na budowy, które są wzmacniane i bardziej odporne na uszkodzenia od innych kabin - a teraz mogą z nich skorzystać również klienci z całego Poznania i okolic (do 100 km).

Wystarczy tylko zadzwonić : 696-704-205

toalety przenośne Poznań toalety przenośne Poznań

Wynajem umywalek przenośnych

W ofercie firmy Eko-Gruz znajdą Pańśtwo wynajem kompletnego wyposażenia sanitarnego w wysokim standardzie. Gwarantujemy transport we wskazne miejsce, instalację oraz profesjonalny serwis w trakcie całego wynajmu.

Umywalki plenerowe najczęściej wynajmowane są przy okazji wydarzeń i zabaw w plenerze bądź na budowy. Nasza firma daje możliwość wynajmu umywalek krótko i długoterminowo. Są one wyposażone w dozownik na mydło, pojemnik na wodę oraz miesjce na ręcznik papierowy a także kompaktowych rozmiarów. Podłączenie do sieci wodno - kanalizacyjnej nie jest wymagane. Zapewniamy profesjonalny serwis w trakcie wynajmu.

toalety przenośne Poznań toalety przenośne Poznań toalety przenośne Poznań

Eko-Gruz KONTENERY. Wszelkie prawa zastrzeżone.