Wywóz gruzu

Wywóz
gruzu

Oferujemy na terenie Poznania i okolic najtańszą obsługę inwestycji i remontów pod względem wywozu odpadów. Dysponujemy bardzo dużą flotą kontenerów o zróżnicowanych pojemnościach od 1,7m3 do 40m3 przeznaczonych zarówno na śmieci lekkie jak i ciężkie takie jak gruz czy ziemię - tak, aby każdy mógł dobrać pojemnik dokładnie do swoich oczekiwań.

Posiadamy kilkaset kontenerów różnych rozmiarów dzięki czemu jesteśmy najtańsi w całym Poznaniu oraz oferujemy najkrótszy czas podstawienia pojemnika - w ciągu 3 godzin . Najczęstszym problemem z wywozem gruzu, śmieci i odpadów są trudno dostępne lokalizacje i wąskie wjazdy. Posiadamy pojazdy, które dotrą praktycznie wszędzie - w wąskie bramy, na ogródki działkowe(wąskie alejki) oraz inne nietypowe miejsca.

Wywóz gruzu, śmieci i odpadów kierowana jest dla klientów indywidualnych oraz dla dużych firm remontowo-budowlanych. Dzięki temu, że posiadamy własne kontenery i pojazdy możemy Państwu zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Małe kontenery podstawiamy na okres około dwóch, trzech dni. Duże koleby podstawiane są na czas 1 tygodnia. Każdą usługę możemy dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Wystarczy tylko zadzwonić : 696-704-205

Eko-Gruz KONTENERY. Wszelkie prawa zastrzeżone.